Výnimočná oslava menín aj vďaka balónikom

Výnimočná oslava menín aj vďaka balónikom />

25.10.2018

oslava, meniny

Oslava menín nie je možno pre niekoho až tak dôležitá a podstatná ako oslava narodenín, no predsa len, taktiež by sa to malo osláviť. Tak isto ako narodeniny každého jedného z nás sú jedinečné tak aj meniny. Na každý jeden deň v kalendári pripadá nejaké meno až na zopár výnimiek. A samozrejme je to skvelá príležitosť sa stretnúť so svojimi najbližšími. Hoci možno nie so všetkými ale predsa.

Pri takýchto oslavách nie je potrebné pripravovať až tak veľa vecí ako pri narodeninách. Napríklad nemusíte si lámať hlavu akú tortu a kde si ju zabezpečiť. No ale na druhej strane hodí sa určite nejaká malá výzdoba. Aj keď nemusí byť taká obrovská ako pri narodeninách dá sa vytvoriť stále pekná atmosféra drobnými doplnkami.

Výborne dokážu vystihnúť podstatu oslavy fóliové balóniky v tvare písmen, z ktorých si viete vyskladať meno oslávenca, ktorý oslavuje meniny. Či ste to vy alebo niekto iný komu pripravujete oslavu. Koniec koncov dotvoria skvelú atmosféru a vystihnú tú hlavnú podstatu oslavy. Keď ju pripravujete pre niekoho iného určite ho to veľmi poteší a prekvapí.

zdroj: pxhere.com

Ďalšiu výzdobu nemusíte zamerať len na obľúbené farby ale môžete si pozrieť význam mena z latinčiny a doladiť ich podľa toho. Stačí zopár drobností, ktoré vystihnú osobnosť oslávenca a výzdoba nie je vôbec zložitá, už len nájsť potrebné doplnky.

Aké občerstvenie pripravíte závisí stále len od vás. No na takúto príležitosť ako na všetky ostatné sa hodia nejaké tie jednohubky či chlebíčky, niečo slané a sladké pod zub. Môžete pripraviť aj domáce čokoládové lízanky. Kreativite sa medze nekladú.

Môžete si pripraviť aj nejaký ten program aby sa vaši hostia neunudili. No, keď si myslíte, že programy sú len pre deti a nie pre dospelých tak je to v poriadku. Každý máme svoj názor niekto uprednostňuje nejaké hry a aktivity a niekto zasa len posedenie a debatu medzi sebou.

Určite všetci máte už nejakú tú oslavu menín za sebou. Píšte do komentárov ako oslavujete meniny vy.

Páčil sa vám tento článok? Neváhajte zdieľajte ho so svojimi priateľmi.